Vzdělávání > Insight seminář SIMAR: Proč to (ne)vyšlo

Insight seminář SIMAR: Proč to (ne)vyšlo


Seminář již proběhl.


Petra Víšková (za agenturu CONFESS Research) a Marcel Klimeš (za klienta) se přiznali, že teprve společný krok zpět pomohl nalézt komunikační koncept pro dětské příkrmy HiPP. Jak to udělali a jaký nový přístup zvolili?

Luboš Rezler z Kantar Millward Brown se zamýšlel nad přístupy k měření hodnoty značky v proměněných podmínkách trhu. Svou prezentaci nazval „Od pyramid k propelerům“ a ukázal v ní, jak se změnil pohled MB na zkoumání hodnoty značky.

Chatboti přicházejí. Lehký úvod do problematiky nového způsobu komunikace se zákazníky i respondenty představil Radek Domanský z Data Collectu.

Není měření jako měření. V případě pasivního měření online chování respondenti preferují špióna před kamarádem. To Vám prozradil Jan Lajka ze STEM/MARK.

Marcela Barvínková z Kantar TNS ukázala, jak se měří efektivita digitální kampaně jinak, a vysvětlila, jaké technické řešení zapojili do dotazníkového šetření. Výhody a úskalí tohoto přístupu ilustrovala případovou studií jedné známé značky.

Ondřej Veis z NMS Market Research se zamýšlel nad pojmem xData a oData. Za tajemným názvem se skrývalo zamyšlení zkušeného odborníka nad tím, jak přistupovat k behaviorálním datům (to je to x) a jak to navléknout, aby xData přinášela novou hodnotu.

Domněnky vás mohou stát peníze. Skutečně víte, kdo je váš nejdůležitější zákazník a na koho máte cílit své marketingové aktivity? Chcete delistovat zdánlivě nedůležitý výrobek, aniž jste si ověřili, jakou roli pro spotřebitele v obchodě hraje? Ladislav Csengeri z GfK se díky analýzám spotřebitelského panelu podíval, jak se předpoklad liší od reality. 


Prezentace z tohoto semináře:

Petra Víšková, Marcel Klimeš - Když bio neprodává
Luboš Rezler - Od pyramidy k propeleru
Radek Domanský - Chatboti přicházejí
Jan Lajka - Není všechno smaragd, co se třpytí
Marcela Barvínková - Měření komunikačního efektu internetové kampaně
Ondřej Veis - x Data a o Data
Ladislav Csengeri - Očekávání vs. Realita

Seminář již proběhl. 


25. května 2017 od 13:00 do 17:00
ERA Inspirace, Jungmannovo nám. 767/6, 110 00 Praha 1