Čerstvě namleto > Data Collect nově nabízí přímý sběr dat ve Velké Británii a Francii

Data Collect nově nabízí přímý sběr dat ve Velké Británii a Francii

Data Collect v uplynulém týdnu v rámci skupiny Talk Online Panel uzavřel strategické partnerství s předním dodavatelem online dat ve Francii a Velké Británii, francouzskou MIS group.

Naši klienti se tak mohou těšit na 160 000 nově dostupných členů panelů v UK a více, než 500 000 respondentů ve Francii. Cenové kalkulace v těchto zemích budou zbaveny marží externích partnerů.

Data Collect může celkem využívat služeb již 13 partnerských kanceláří nabízejících fieldwork a management napříč Evropou od Velké Británie po Turecko. „Tento krok byl, vzhledem k rostoucí poptávce po průzkumu trhu v těchto zemích ať již v rámci multicountry projektů, nebo jednotlivých průzkumů, dlouhodobě plánován.“ říká Michal Ševera, managing partner.

Hlavním cílem je poskytovat veškerý sběr online dat v maximální míře z vlastních zdrojů. Vzhledem k využívání vlastního dotazníkového softwaru tak budeme schopni zajistit kompletní sběr z ČR bez nutnosti zapojení třetích stran. Výsledkem tedy bude snadnější a dostupnější sběr dat z region západní Evropy.

Panelbook celé skupiny Talk Online Panel vypadá po aktualizaci takto: http://talkonlinepanel.net/panelbook

Pro více informací, prosím, kontaktujte:
Adam Hlaváček, Business development, tel. +420 225 020 010, m.: +420 732 837 066,
e-mail: adam.hlavacek@datacollect.cz.

Tisková zpráva: Data Collect nově nabízí přímý sběr dat ve Velké Británii a Francii