Vzdělávání

Insight seminář SIMAR - Lapis philosophorum

Jistě jste někdy přemýšleli nad tím, jak proměnit získaná data a informace v magickou substanci, která ovlivní strategii a prosperitu vaší firmy. Dobrat se na základně zjištění z výzkumného projektu k radám, které jsou pro business skutečně platné, vyžaduje hodně soustředěné práce, obratnou komunikaci a nápady.

Pokud chcete získat z výzkumných a dalších dat skutečně přínosné poznání, jistě vás zaujme podzimní Insight seminář SIMAR Lapis philosophorum. Kámen mudrců se nám v názvu semináře neobjevil náhodou. Je opravdová magie vydestilovat z obyčejného kamene zlato a ti, kteří vědí, někdy velmi těžko a kostrbatě předávají své moudro dál. Efektivní využití poznání je pro výzkumný obor stěžejním tématem, proto na něj zaměříme pozornost.

Na semináři představíme úspěšné recepty ze zahraničí od těch šikovných a úspěšných a navíc necháme tyto příklady komentovat české zadavatele a uživatele výzkumných projektů.

Také se, společně s vámi, těšíme na úvodní příspěvek Mirky Zlatníkové, scénáristky a novinářky, která vdechla život časopisu Marianne a s hlubokou znalostí a talentem vytvořila například filmový a knižní příběh o Marii Terezii.

Termín: středa 26. září 2018 od 14:00 v Jazz Dock

Cena vstupenky 1 500 Kč vč. DPH.

Registrovat na seminář se můžete zde.