Čerstvě namleto > ResSOLUTION Group rozšiřuje svůj tým o dvě klíčové pozice

ResSOLUTION Group rozšiřuje svůj tým o dvě klíčové pozice

Expertní výzkumný tým od března 2024 rozšiřují Kristýna Kamlarová jakožto Head of Data & Insights a nový Head of Research Operations v osobě Vojtěcha Růžičky.


Kristýna Kamlarová
dosud ve výzkumné agentuře působila na pozici Research Operations Lead a spolu s Vojtou Růžičkou vedla bezmála dvacetičlenný tým zpracování výzkumů. Od března se posouvá do nové role Head of Data & Insights, kde se bude hlouběji soustředit na odbornou interpretaci dat, jejich vizualizaci a zavádění inovací ve zpracování výzkumů. Bude také v užším kontaktu s klienty. Kristýna působí ve výzkumném oboru více než pět let. 

 


Vojta Růžička
od března rozšiřuje svoji agendu a z nové pozice Head of Research Operations dále povede tým zpracování výzkumů, který je v současnosti největším v celé agentuře. Kromě širší supervize kvantitativních klientských projektů po jejich metodické a technické stránce se bude nadále soustředit zejména na složitá datová řešení. V oboru výzkumu trhu Vojta působí bezmála deset let.

 

K vedení týmu zpracování se připojuje také Tereza Lengsfeldová jakožto zástupce v roli Research Operations Managera. Podpoří tak Vojtu v jeho nové pozici. V oboru pracuje pět let.


Kontakt: 
Eliška Morochovičová, Head of Communication, e-mail: eliska.morochovicova@ressolution.cz, tel.: +420 222 717 762 / +420 725 612 020

Tisková zpráva: ResSOLUTION Group rozšiřuje svůj tým o dvě klíčové pozice