Zprávy SIMAR > V předsednictvu SIMAR jsou nově Ondřej Veis a Michal Ševera

V předsednictvu SIMAR jsou nově Ondřej Veis a Michal Ševera

Členové SIMAR včera odpoledne na valné hromadě zvolili na příští dva roky nové předsednictvo. Předsedou se stal Ondřej Veis z NMS Market Research a místopředsedou Michal Ševera z Data Collect. Oba byli zvolení jednomyslně. Výkonnou ředitelkou SIMAR zůstává Hana Huntová.

Veis a Ševera tak vystřídají dosavadní předsednictvo, Radka Jalůvku z Ipsos a Hanu Kloučkovou z Confess, kterým skončilo maximálně čtyřleté funkční období. SIMAR pod jejich vedením mimo jiné zorganizoval soutěž mladých výzkumníků Research Got Talent, provedl revizi standardů kvality a harmonizoval přístup k ochraně osobních údajů pro celý výzkumný obor.

Michal Ševera plánuje rozvinout popularizaci oboru vůči respondentům a veřejnosti pod nedávno uvedenou značkou iniciativy PRO VÝZKUM a pracovat na širší nabídce služeb asociace i výzkumníkům a výzkumným organizacím, kteří se zatím členy SIMAR nestali. Ondřej Veis chce upevnit a rozvinout pozici oboru výzkumu trhu, veřejného mínění a datové analytiky v digitalizovaném prostředí agilních platforem a datových řešení pro dynamicky se měnící ekonomiku a společnost.

Ondřej Veis je spolumajitelem NMS Market Research, je členem SIMAR od roku 2004. Agentura působí ve středoevropském regionu a jihovýchodní Asii a svým klientům nabízí kompletní služby v oblasti výzkumu trhu šité na míru jednotlivým klientům.

Foto: Ondřej Veis, předseda sdružení SIMAR

Michal Ševera je ředitelem agentury Data Collect. Data Collect je členem SIMAR od roku 2017. Díky zkušenému týmu a vlastním výzkumným softwarovým nástrojům poskytuje agentura svým klientům prvotřídní telefonický sběr dat a online sběr dat v rámci celé EU.

Foto: Michal Ševera, místopředseda sdružení SIMAR

Kontakt pro média:
Hana Huntová, výkonná ředitelka SIMAR, hana.huntova@simar.cz, 602 353 874

Tisková zpráva: V předsednictvu SIMAR jsou nově Ondřej Veis a Michal Ševera