Zprávy SIMAR > Talk Online Panel se stává řádným členem SIMAR

Talk Online Panel se stává řádným členem SIMAR

Talk Online Panel s.r.o., česká společnost patřící do skupiny Talk Online Panel, je nyní členem sdružení agentur pro výzkum trhu SIMAR. Společnost vznikla odštěpením online aktivit od společnosti Data Collect v rámci interní reorganizace. Talk Online Panel přebírá aktivity online výzkumu a vedení online panelů respondentů. Společnost Data Collect na trhu zůstává a bude nadále nabízet klientům telefonický sběr dat.

Jedním z hlavních cílů SIMAR je podporovat obor výzkumu trhu a výzkumu veřejného mínění. Vypracovává, definuje a udržuje standardy výzkumu, provádí kontroly agentur a garantuje, že členské agentury dodržují přísná pravidla pro zajištění kvality sběru dat.

Skupina Talk Group přikládá velký význam vysoké kvalitě dat a dodržování předpisů o ochraně osobních údajů a je členem ESOMAR, SWISS INSIGHTS, německých asociací BVM a DGOF a VMÖ a VdMI v Rakousku.

Michal Ševera, ředitel společnost Talk Online Panel, k tomu dodává: „Abychom mohli i nadále růst, změnili jsme vnitřní strukturu společnosti. Klademe větší důraz na agilní formu řízení a integraci našich lokálních týmů. Pod brandem Talk Online Panel jsou nyní i všechny online panely a služby, které jako Talk nabízíme v rámci Evropy. Naše pobočka v Česku je jedna z největších a vidíme tu i potenciál k dalšímu rozvoji.

Skupina Talk Group provozuje online panely s hlubokou profilací ve 25 zemích s více než 1,3 mil. registrovaných členů napříč evropskými zeměmi. Společnost má pobočky po celé Evropě a vyznačuje se vysokou kvalitou dat, vynikajícími odbornými znalostmi v oblasti správy panelů a komplexním dodržováním předpisů o ochraně údajů. Společnost Talk používá nejvyšší standardy v oblasti IT a řízení projektů a byla certifikována podle normy ISO 20252. Společnost Talk se specializuje na "Full Service Digital Data Collection" a nabízí komplexní služby pro online průzkumy i behaviorální sběr dat. To zahrnuje i pasivní měření, cookie tracking, geolokaci a audio listening.