Zprávy SIMAR > SIMAR portál v novém

SIMAR portál v novém

Ve výzkumu trhu a veřejného mínění se stále něco děje. Shromažďujeme proto na jednou místě ty nejzajímavější a nejdůležitější články a materiály o výzkumu, datech a inspiraci pro lepší rozhodování.

Na hlavní stránce portálu v sekci Čerstvě namleto najdete články o právě uveřejněných výzkumech. Výzkumný DJ shrnuje výběr zajímavých textů o výzkumu uveřejněných v českých a zahraničních médiích, které pravidelně aktualizujeme. Zprávy ze SIMAR obsahují pravidelné zprávy z vývoje trhu, standardy, kodexy a pravidla, kterými se výzkumnická komunita řídí, najdete tu také informace o Insight seminářích SIMAR a dalších vzdělávacích aktivitách.

Volně prodejné výzkumné studie a celý seriál o výběru výzkumného partnera a řízení výzkumného projektu najdete v sekci pro zadavatele. Portál SIMAR uveřejňuje volná pracovní místa v oboru v sekci pro zaměstnání.

Portál nově umožňuje Vyhledávání v článcích, dokumentech, seminářích a také vám pomůže vyhledat agenturu, která má právě ty odborné kompetence, který pro svůj výzkumný projekt hledáte.

V sekci Standardy naleznete popis kvalitativních standardů SIMAR pro jednotlivé oblasti, mezinárodní Kodex ESOMAR a také souhrnné zprávy z kontrol členských agentur SIMAR.

Zvláštní pozornost věnujeme vzdělávání a sdílení zkušeností. V sekci Vzdělávání najdete materiály ze seminářů organizovaných SIMAR a také zajímavých prezentací a textů, které se věnují datům a inspiraci pro lepší rozhodování.