Zprávy SIMAR > SIMAR a AKA spolupracují: Jak správně zadávat zakázky

SIMAR a AKA spolupracují: Jak správně zadávat zakázky

SIMAR vítá proaktivní přístup AKA k zadávání zakázek. Rádi se podílíme na společné práci, která vede k tomu, že si zadavatelé vyberou nejvhodnějšího agenturního partnera.

Na nedávné schůzce poradců AKA, kde má i SIMAR své certifikované poradce, jsme věnovali čas formulaci společných doporučení, která pomohou zadavatelům z veřejné i komerční sféry vybrat kvalitní dodavatele.

AKA z nich připravila zajímavé materiály, mezi něž patří například doporučení spolupráce se specialisty, certifikovanými hodnotiteli, již od formulace zadávacího řízení po celou dobu hodnocení nabídek, možnost tržní konzultace, stanovení konkrétních cílů komunikační kampaně a použití dat výzkumných agentur pro kvalitní nastavení klíčových indikátorů výkonu kampaní.  

Tiskovou zprávu AKA naleznete zde, doporučení certifikovaných hodnotitelů agenturám zde a doporučení pro ceftifikované hodnotitele pak zde.

Rovněž na stránkách SIMAR naleznete sekci "Jak si vybrat správného agenturního partnera", která Vás provede efektivním zadáním a výběrovým procesem v oblasti výzkumu trhu a veřejného mínění.