Zprávy SIMAR > Sdružení SIMAR zvolilo na valné hromadě nové předsednictvo

Sdružení SIMAR zvolilo na valné hromadě nové předsednictvo

Včera, 2. listopadu 2016, proběhla v Hospodářské komoře ČR valná hromada Sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění SIMAR.

Účastníky valné hromady pozdravila viceprezidentka HK ČR Irena Bartoňová Pálková. V první části programu se tak řešily otázky zapojení členů Sdružení do připomínkování legislativy a byly diskutovány další možnosti posilování  kvality výzkumného oboru a spolupráce v rámci Hospodářské komory.

Po zhodnocení aktivit v loňském roce byla na programu volba nového předsednictva. Členové Sdružení poděkovali předsedkyni Tereze Šimečkové (Nielsen Admosphere) a místopředsedkyni Petře Průšové (Kantar Millward Brown a Kantar TNS) za práci, která přispěla k budování důvěryhodnosti a kvality výzkumného oboru. V prvním kole voleb členstvo ve veřejném hlasování zvolilo do předsednictva Radka Jalůvku (Ipsos) a Hanu Kloučkovou (CONFESS Research). Nově zvolené předsednictvo se dohodlo, že Radek Jalůvka bude zastávat funkci předsedy Sdružení SIMAR a Hana Kloučková bude místopředsedkyní, což valná hromada v řádném hlasování schválila.

Radek Jalůvka se v krátkém proslovu ohlédl za historickým vývojem činnosti Sdružení a zdůraznil důležitost otevřenosti oboru a spolupráci s výzkumnými partnery. Hana Kloučková se zamýšlela nad tím, jak kromě úspěšného formátu Insight seminářů rozvinout další vzdělávací aktivity pro zadavatele a uživatele výzkumů.

Poznámky pro editory

Radek Jalůvka v roce 1992 založil výzkumnou agenturu Tambor, která se v roce 2006 stala součástí mezinárodní sítě Ipsos. Od června roku 2015 vede středoevropský region (ČR, SR, Maďarsko).

Hana Kloučková pracovala od roku 1995 pro Procter & Gamble, pozice v brand managementu zastávala v České republice a později i v zahraničí. V roce 2002 byla spoluzakladatelkou výzkumné agentury CONFESS Research, ve které působí jako výkonná ředitelka. 

Kontakt: Hana Huntová, výkonna ředitelka Sdružení pro výzkum trhu a veřejného mínění SIMAR, tel. 602 353 874

Soubory ke stažení

Tisková zpráva: Sdružení SIMAR zvolilo na valné hromadě nové předsednictvo