Zprávy SIMAR > Data Collect členem SIMAR

Data Collect členem SIMAR

Sdružení agentur pro výzkumu trhu a veřejného mínění SIMAR vstoupilo do nového roku posíleno o dalšího člena, společnost Data Collect.

Radek Domanský, ředitel společnosti Data Collect, ke vstupu do profesního sdružení uvádí: „SIMAR dlouhodobě respektujeme jako reprezentanta českého výzkumného oboru. Naším vstupem do SIMAR se chceme aktivně zapojit do tuzemského výzkumného dění a být u tvorby nových profesních standardů.“

Data Collect se zaměřuje na internetový a telefonický sběr dat pro výzkum trhu, provozuje online panely v České republice a na Slovensku, vyvíjí vlastní technologická řešení pro výzkum trhu. Společnost působí na trhu od roku 2005.

Sdružení SIMAR na schůzce ředitelů členských agentur konané 11. ledna 2017 pana Domanského s potěšením přivítalo do svých řad. Na schůzce se potvrzovaly plány na letošní rok, které zahrnují letošní vzdělávací akce a semináře v oblasti nových výzkumných metod, datové analytiky a také vzdělávací aktivity v souvislosti s nově uváděným EU Nařízením o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Diskutovaly se také aktivity, které kladou důraz na kvalitu poskytovaných služeb v oblasti výzkumu trhu, jakými jsou audity členských agentur, definice a úpravy samoregulačních standardů kvality výzkumu trhu a další auditorská a vzdělávací činnost nabízená zadavatelům výzkumných projektů.

Kontakt: 
Hana Huntová, výkonná ředitelka SIMAR, hana.huntova@simar.cz, 602 353 

Data Collect členem SIMAR