Zprávy SIMAR > Agentura SC&C vstoupila 1. ledna 2020 do SIMAR

Agentura SC&C vstoupila 1. ledna 2020 do SIMAR

Tým SC&C se tak připojil k výzkumné komunitě, které leží na srdci kvalita a důvěryhodnost výzkumu trhu a veřejného mínění.

Jana Hamanová, jednatelka a ředitelka výzkumu SC&C, konstatuje, že se také plně hlásí k oborové iniciativě PRO VÝZKUM a dodržování standardů, kterými se řídí od svého vzniku v roce 1992 a vyjádřit svou podporu jejich dodržování napříč oborem. 

O firmě SC&C

Děláme výzkumy už od roku 1992. Naším cílem je, aby zákazník získal díky našim výzkumům užitečnou podporu pro svá rozhodnutí nebo strategie. Zásadní pro nás je vyřešení zákazníkova problému, a proto je každý náš výzkum originál šitý na míru. Portfolio našich služeb zahrnuje kvalitativní i kvantitativní metody výzkumu, rádi jednotlivé metody kombinujeme tak, aby výsledek byl pro klienta maximálně efektivní. Jsme flexibilní a rádi připravíme jak jednoduchý výzkum, tak také ten komplikovaný a náročný.

Sídlíme v Praze, máme k dispozici vlastní studio pro Focus Group nebo call centrum pro CATI výzkumy. Nabízíme také vlastní tazatelskou síť v ČR a online panel, pro zahraniční výzkumy máme ověřené partnery.

Jana Hamanová, jednatelka, ředitelka výzkumu
Jana je ředitelkou výzkumu s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti výzkumu trhu, ale také akademických nebo mediálních výzkumů. V naší firmě je od ukončení studia sociologie a prošla si postupem času od pozice asistentky až k současné ředitelské. Je zodpovědná za kvalitu výzkumu, obchodní procesy, ale také za naše výukové aktivity. Ráda mluví se zákazníky a hledá pro ně optimální řešení, ale najdete ji také soustředěnou nad analýzou dat nebo nad formulací otázek do dotazníku.

Více informací o agentuře SC&C a o portfoliu nabízených služeb naleznete v sekci Agentury