Vzdělávání > Insight Summit 2014 > Partneři a sponzoři

Partneři a sponzoři


Research Now

Research Now je světovým lídrem v oblasti digitálního sběru dat pro výzkum trhu. Jako odborníci na správu panelů poskytujeme výzkumným agenturám a organizacím přístup k více než 6,5 milionu panelistů po celém světě. Naši klienti využívají opakovaně naše vysoce kvalitní B2C a B2B panely, stejně jako naše výkonné technologie pro on-line výzkum, mobilní, digitální a sociální média k  realizaci výzkumných projektů všech velikostí – od jednoduchých po složité.

MarketingSalesMedia

MarketingSalesMedia je první titul v České republice určený primárně pro zadavatele reklamy s řízenou distribucí, která pokrývá 5000 odběratelů na Českém trhu. Projekt MarketingSalesMedia dodává lidem s rozhodovacími pravomocemi klíčové informace, analýzy, unikátní výzkumy a další podklady nezbytné pro jejich odpovědné rozhodování. Součástí projektu je webová stránka, která díky propojení s nejčtenějším zpravodajským týdeníkem v ČR Týdnem zaručuje zásah u klíčových  zadavatelů. 

Vysoká škola ekonomická - Katedra marketingu

                    

                                    Mgr. Radek Tahal, Ph.D.

Katedra marketingu Vysoké školy ekonomické v Praze si klade za cíl poskytovat nejkvalitnější vzdělání v oblasti marketingu v České republice. Propojení teorie a praxe je pro naplnění tohoto cíle klíčové. Partnerství s INSIGHT SUMMITEM představuje prestižní událost. Profesionálům z výzkumu trhu přinese Insight Summit možnost sdílet své zkušenosti, navázat a upevnit profesní vazby.

PR Film

PR Film.cz je unikátní agentura specializující se na tvorbu videoobsahu pro online komunikaci a nová media. Video je nejefektivnější a nejatraktivnější formou komunikace se zákazníky, zaměstnanci a veřejností. Naším posláním je pomáhat klientům dosáhnout jejich cílů a prezentovat se v nejlepším světle. Vyrábíme reklamní spoty, korporátní a image filmy společností, animace, case studies a produktové spoty.