Výběrové kousky > "Online na plný pecky" již za týden

"Online na plný pecky" již za týden

Již příští čtvrtek 24. března 2022 se od 9 do 11 hodin koná insight seminář SIMAR na téma "Online na plný pecky aneb Jak na kvantitativní online výzkum".

Možná se zdá, že o online kvantitativním výzkumu víme všechno. Online CAWI je na trhu nejběžněji využívaná kvantitativní metoda. Víme však skutečně, jak ji správně využít a jaké otázky si klademe, když chceme mít kvalitní výzkum, o který se bez obav můžeme opřít?

Na praktických příkladech Vám ukážeme, na co si dát při panelových šetřeních pozor, jak projekt správně nastavit a jak získat kvalitní data. 


Program semináře a přednášející:

  • Klíčové momenty nastavení výzkumného projektu - Michaela Řeháková, Kantar
  • To bylo naposled! aneb Proč respondent zase nedokončil Váš dotazník - Michal Ševera, Data Collect
  • Dá se na online dělat repre? - Michal Kormaňák, Ipsos
  • Jak vyzrát na limity online panelů i na limity pro big data - Tomáš Hanzák, Nielsen Admosphere a Viktorie Škorvagová, European National Panels
  • Jak profi panel hlídá kvalitu respondentů a kvalitu odpovídání - Karel Protivínský, IpsosSeminář proběhne v prostorách komunikační skupiny WPP (Bubenská 1, Praha 7, bývalá budova Elektrických podniků), zúčastnit se můžete osobně, nebo se připojit vzdáleně přes platformu ZOOM.

Účast je po registraci pro zadavatele a členské agentury SIMAR zdarma, pro přátele a spolupracující agentury za poplatek 500 Kč. Registrovat se můžete pomocí formuláře zde či na e-mailu simar@simar.cz.

Nový standard SIMAR pro kvantitativní online výzkum naleznete zde.