Výběrové kousky > Konference MRMW & Qual360

Konference MRMW & Qual360

V termínu od 20. do 21. října 2021 se v Berlíně koná již 12. ročník konference MRMW & Qual360, tentokrát s názvem "The Insights Extravaganza Europe 2021".

Vzhledem k aktuální epicemické situaci a zajištění ochrany a bezpečí účastníků letos pořadatelé nabízejí možnost zúčastnit se akce osobně, nebo se připojit virtuálně.

Poslechněte si více než 60 prezentujících včetně zástupců špičkových značek, jakými jsou TikTok, Unilever, L'Oreal, Adidas, Wella, Philips, GSK, Twitch, Google, Nestle, Mondelez a další.

Již více než 10 let sdružuje tato akce klienty, přemýšlející o budoucnosti, inovativní agentury a dodavatele technologií a je tak příležitostí pro diskusi o nejnovějších trendech a inovacích, které posouvají insighty a obor výzkumu trhu vpřed. Tento jedinečný koncept přivádí na jedno místo různorodou škálu účastníků a představuje témata, reprezentující místní trendy i globální prespektivu. Kromě prezentací nabízí také prostor pro networking. Poskytuje tak odpovědi, spojení a know-how, které Vám pomohou zvítězit!

Registrovat se můžete zde.

Sdružení SIMAR je partnerem této konference. Při registraci se zadáním promo kódu SIMAR21 získáte slevu ve výši 20%.