Výběrové kousky > Insight seminář SIMAR: Online na plný pecky

Insight seminář SIMAR: Online na plný pecky

Sdružení SIMAR pořádá ve čtvrtek 24. března od 9 do 11 hodin insight seminář "Online na plný pecky aneb Jak na kvantitativní online výzkum".
Online CAWI je na trhu nejběžněji využívaná kvantitativní metoda, není to tedy žádný oříšek, který je třeba rozlousknout. Víme však skutečně všechno o správném nastavení projektu a poznáme sladká jádra od těch nahořklých?

Na praktických příkladech Vám ukážeme, na co si dát při panelových šetřeních pozor, jak projekt správně nastavit a jak získat kvalitní data, zamýšlet se budeme nad délkou dotazníku a dalších faktorech, které mají vliv na ochotu respondentů odpovídat.
 
V programu vystoupí Michaela Řeháková (Kantar), Michal Kormaňák a Karel Protivínský (Ipsos), Michal Ševera (Data Collect), Viktorie Škorvagová (European National Panels), Tomáš Hanzák (Nielsen Admosphere) a Hana Huntová (SIMAR). 
 
 

Seminář proběhne v prostorách komunikační skupiny WPP (Bubenská 1, Praha 7, bývalá budova Elektrických podniků), zúčastnit se můžete osobně, nebo se připojit vzdáleně přes platformu ZOOM.

Účast je po registraci pro zadavatele a členské agentury SIMAR zdarma, pro přátele a spolupracující agentury za poplatek 500 Kč. Registrovat se můžete pomocí formuláře zde či na e-mailu simar@simar.cz.

Standard SIMAR pro kvantitativní online výzkum naleznete zde.