Výběrové kousky > ESOMAR Insigths Festival 2020 zahájen

ESOMAR Insigths Festival 2020 zahájen

Ode dneška do čtvrtka 17. září probíhá Insights Festival 2020, online událost, která v letošním roce nahradí tradiční ESOMAR kongres.

Program je rozdělen do čtyř dní a probíhá na “hlavním pódiu” a také v oddělených místnostech.

  • 14. září začínáme ve 14 hodin, keynote prvního dne, tradičně inspirativní záležitost, bude tentokrát zaměřena vytváření spokojené online kultury a program pak pokračuje výzkumem médií a značek, část programu bude věnována i výzkumu veřejného mínění.
  • 15. září od 16:00, dojde na Insight & Tech, plus další debata o značkách.
  • 16. září vše začne od 8:30 a podle tématu to vypadá na debatu o inovacích.
  • 17. září od 14:00 se budeme bavit o změně a pak se vyhlásí mnoho cen, k tomu bude příležitost si vyslechnout příklady některých velmi úspěšných a zajímavých projektů, finalisty prestižní ceny Research Efectiveness Award.  

Festival může být dobrou příležitostí pozvat své kolegy na společné sledování vybrané prezentace. Podrobnosti o programu naleznete zde.

Kromě jiného má Česká republika své želízko v ohni v soutěži Research Got Talent, v níž soutěží mladí výzkumníci o mezinárodní trofej. Prezentace budou na programu 15. září od 14 hod. a vyhlášení proběhne 17. září na závěr festivalu. Držte tedy spolu s námi palce týmu Sensemakers Alpha, vítězům národního kola.

Registrovat na festival se můžete zde, pro členy ESOMAR a SIMAR je registrace zdarma.