Research Manager

Náplň práce

Kdo jsme?

Nielsen Admosphere, a.s. je výzkumná agentura s širokým portfoliem produktů a služeb v oblasti marketingových a mediálních výzkumů, analýz a zpracování dat se sídlem v Praze 3 a výhledem na Žižkovskou věž a na Vítkov. Působí na třech evropských trzích – českém, slovenském a bulharském.

Koho hledáme?

Na pozici Research Manager hledáme pracovitého kolegu či kolegyni s aktivním přístupem a skvělými komunikačními schopnostmi. Rozumíte výzkumům, nebo by Vás bavily? Vyznáte se v datech? A umíte o nich mluvit? Potom hledáme právě Vás!

Co u nás budete dělat?

Vaší pracovní náplní bude správa a rozvoj svěřeného klientského portfolia, příprava nabídek a intenzivní spolupráce na přípravě výzkumných šetření. Budete s klienty konzultovat jejich výzkumné požadavky a prezentovat naše výstupy.

Požadujeme

Co Vám určitě nesmí chybět?

  • Umění s přehledem komunikovat jak tváří v tvář, tak i písemně nebo přes telefon
  • Pracovitost, přemýšlivost a iniciativní přístup k práci
  • Dobrá znalost angličtiny (pro komunikaci s klienty)
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Schopnost ovládat PC, zejména MS Office
  • Ochota i k aktivnímu oslovování klientů
  • Orientace v oblasti výzkumu trhu výhodou

Náš tým funguje na principech férovosti a pečlivosti a každodenní úkoly plníme ve stanovených termínech. Zapadnete k nám? :-)

Nabízíme

  • Zázemí společnosti s českým vedením, vlastním internetovým panelem respondentů (Český národní panel), pobočkami na Slovensku a v Bulharsku a s podporou a zkušenostmi mezinárodní společnosti Nielsen
  • Možnost osobního i profesního rozvoje nejen díky interním školením v oblasti marketingových výzkumů a monitoringu reklamních investic
  • Práci na zajímavých výzkumech pro široké portfolio klientů od retailových prodejců, přes bankovní instituce až po kulturní oblast veřejného sektoru
  • Příležitost podílet se na rozsáhlých volně prodejných studiích, například na téma mediální konzumace
  • Přátelský kolektiv, který spolu rád tráví čas i mimo pracovní dobu – i když je nás skoro 200, zachováváme si ducha rodinné firmy :-)
  • Benefity v podobě sportovní karty ActivePass Plus, zajištění lékařské péče, zdravotního volna/sick days, pracovního mobilu a příspěvku na stravování
  • Krásný výhled na Žižkovskou věž nebo sochu Jana Žižky na Vítkově z oken (vypadá nějak takhle)

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám své aktuální CV na e-mail jobs@admosphere.cz. Těšíme se, až se s Vámi poznáme!