RESEARCH EXECUTIVE

Náplň práce

Jsme profesionálové v marketingovém výzkumu. Jsme zvídaví, inovativní, neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme talenty v oboru a dlouhodobě s nimi pracujeme.

Chcete se podílet na tom, jaké výrobky a služby jsou uváděné na trh, ovlivňovat zákaznickou zkušenost či podobu reklamy a komunikace velkých značek? Zajímá vás chování spotřebitelů a zákazníků? V současné době hledáme kolegy/ kolegyně pro realizaci marketingových výzkumů pro lokální i mezinárodní klienty:

Co budete dělat?

  • Realizovat výzkumné projekty – od přípravy nabídky, realizaci až po výstupy a posléze i osobní prezentaci
  • Připravovat výstupy pro klienta (analýzy/prezentace) především v PowerPointu
  • Komunikovat s projektovým týmem ve firmě, kontrolovat dodržování stanovených projektových deadlines a výstupy ze sběru dat
  • Komunikovat s klienty, u mezinárodních projektů se zahraničními agenturami, ostatními pobočkami Ipsosu

Požadujeme

  • VŠ/SŠ (sociologické, marketingové obory výhodou), možnost i pro studenty posledních ročníků VŠ
  • Zkušenosti s marketingovým výzkumem či marketingem výhodou
  • Výbornou znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Logické myšlení, organizační a komunikační schopnosti
  • Pozitivní a konstruktivní přístup k překonávání a řešení problémů, aktivitu
  • Uživatelské znalosti MS Office aplikací (Excel, Word, PowerPoint)

Nabízíme

  • Práci v největší výzkumné agentuře v ČR, v mezinárodním prostředí, pro zajímavé klienty
  • Práci v mladém kolektivu a dynamickém odvětví
  • Možnost osobního a profesního růstu, rozsáhlý systém školení
  • Odpovídající finanční ohodnocení a balíček benefitů (stravenková karta, Multisport karta, volno na Vánoce, kávovar a další nápoje zdarma na pracovišti, pravidelná školení a kurzy, možnost jazykových kurzů atd.)
  • Pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům)
  • Možnost práce při studiu pro studenty posledních ročníků VŠ

Kontakt

Chcete se dozvědět víc?

Podívejte se na náš web www.ipsos.cz, či na naše video: https://www.youtube.com/watch?v=KwEeC-mcjg4&feature=youtu.be.

Anebo nás kontaktujte rovnou. Těšíme se na Vás!

Kontakt: Lucie Holcová, HR Executive, lucie.holcova@ipsos.com.