Hledáme kolegu do týmu “Project management”

Náplň práce

Jsme technologická firma ENP Europen National Panels, která působí v oboru marketingového výzkumu. Pro naše klienty (výzkumné agentury, konzultanti, koncoví klienti) realizujeme online sběr dat na vlastních panelech v 5 zemích s celkovým počtem cca 150 000 členů, kteří za odměnu vyplňují online dotazníky. Nedávno jsme oslavili 10 let na trhu a rosteme dál rychlým tempem. Jsme dceřiná společnost výzkumných agentur NMS, STEM/MARK a Nielsen. Jsme členem asociace výzkumných agentur SIMAR.

Co by vás čekalo:

  • Pestrá práce, interní a externí komunikace se zadavateli sběru dat v ČJ i AJ
  • Kalkulace a příprava cenových nabídek dle jejich poptávky
  • Důkladný trénink v našich interních sw
  • Nastavení projektu v našich IT sw, realizace sběru dat (odhad proveditelnosti, časové limity na sběr dat, nastavení parametrů výzkumu, výběr a pozvání respondentů, kontrola plnění kvót)
  • Zpětná vazba a fakturace uzavřených projektů
  • Účast na akvizicích nových zákazníků, podíl na přípravě komunikace s členy panelu
  • Administrativní podpora vedení společnosti
  • Podíl na rozvoji nových sw a aplikací, vylepšování stávajících
  • Pracovní doba 8h v rozmezí mezi 8,00-19,00h

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání; VŠ sociologického/ekonomického směru, příp. praxe v oboru je výhodou, ale není nutná – základy vás rychle naučíme
  • Plynulou anglickou komunikaci slovem i písmem; vítaná je znalost jazyků okolních zemí (PL, SK, RO, BG, HU)
  • Velmi dobrou znalost MS Office (Excel)
  • Další IT znalosti typu SQL, PBI apod by bylo fajn
  • Hledáme někoho šikovného, spolehlivého, komunikativního, učenlivého s týmovým duchem

Nabízíme

  • Cca půl milionu za rok
  • Motivační platové ohodnocení na měsíční bázi fix + osobní odměna, pololetně prémie za plnění stanovených cílů
  • Zajímavou pracovní náplň s možností profesního rozvoje u nás nebo u mateřských firem
  • Práci v menším přátelském mezinárodním kolektivu
  • Zaměstnanecké benefity: stravenkový paušál, mobilní telefon, výuka angličtiny, 5 týdnů dovolené
  • Pracoviště Štěpánská ulice, 5 min od zastávky metra Muzeum

Kontakt

Zdenko Ružbacký, 725 251 701, hr@narodnipanel.cz