Koordinátor náboru a tazatelské sítě

Náplň práce

Jsi optimista od přírody a mistr komunikace? Snadno se domluvíš s různými lidmi? Zajímá tě marketingový výzkum a chceš nám pomoci ho dělat dobře?

Spoj se s námi - v Confess Research & Innovation hledáme posilu do rekrutačního týmu.

  • Zazářit můžeš i bez předchozí praxe  – vše potřebné tě naučíme.
  • Budeš koordinovat hledání vhodných respondentů a zajišťovat hladký průběh výzkumu po organizační, technické a administrativní stránce.
  • Můžeš se těšit na práci s lidmi i s technikou – aktivně tě zapojíme i např. do neurotestů reklam.

Požadujeme

  • Očekáváme od tebe přirozený zájem o lidi a schopnost s nimi vyjít, organizační talent, zodpovědnost a flexibilitu.
  • Předpokládáme, že máš maturitu, zkušenosti s MS Office (.doc, .xls), Zoom / MS Teams a schopnost rychle se učit další aplikace.

Nabízíme

  • Za 35 000 - 40 000,- Kč měsíčně dle předchozích zkušeností a můžeš nastoupit na plný úvazek.
  • Nástup možný ihned.

Pokud se v tom nacházíš, máš týmového ducha, iniciativu a zodpovědný přístup, pošli svoje CV a domluv si s naší kolegyní Luckou (mistoler@confess.cz) schůzku v našem studiu v Praze – Karlíně.