Analytik

Náplň práce

Analyzovat, analyzovat, analyzovat – to je, oč tu běží, a ještě mnohem více – pokud máš drive směrem k data analýzám, chceš se podílet na udržení a rozšíření analytického know-how firmy a být součástí skvěle fungujícího týmu, tak hledáme právě Tebe. Čeká tě sehraný tým lidí, který společně chodí na oběd (odpadlíci s krabičkami se taky často přidávají) a právě k sobě potřebují nového kolegu.

Proč u nás lidé pracují?

Protože NMS má nezaměnitelnou atmosféru a ducha, nic u nás není nemožné. Tvoje nápady, pokud mají hlavu a patu, tu vždy dostanou prostor. A protože taková koncentrace vtipných a inteligentních (a skromných :) lidí pod jednou střechou se jen tak nenajde. Jsme česká firma, která oslavila 20 let, je nás 50 včetně kolegů z bratislavské pobočky a máme dva spolumajitele, kteří firmu zakládali – Ondřeje a Honzu.

Jak bude vypadat Tvá práce?

Poté co nám klapne projekt a kolegové z ostatních oddělení (Client Service, koordinace sběru dat) se domluví, začne sběr a výsledná data jdou k analytikům. Tvým úkolem je tedy data očistit (a že na to máme vychytávek) a hlavně vytřídit a hádej co - analyzovat. Tedy následně hledat insighty, tedy to nejpodstatnější pro klientaU nás analytik i vytváří report a dává do něj svá doporučení. Vidíš tedy rovnou, co je výsledkem, a to nejen na monitoru počítače, ale i v reálném světě kolem sebe :)

Pracujeme převážně s SPSS, Excelem (práce s nimi či podobnými programy je pro tuhle pozici stěžejní dovednost a znalost) a Rkem. S tím Rkem bychom to potřebovali trochu pomoci dostat na vyšší úroveň, pokud bys to uměl/a anebo by ses chtěl v něm rozvíjet a učit, dáme ti k tomu prostor a příslušnou podporu. Pokud bys zvládal/a třeba ještě VBA nebo SQL, tím lépe.

Požadujeme

Koho hledáme?

Člověka, kterého baví práce s daty, rád si vyhraje s vizuální prezentací výsledků a marketingový výzkum a sociologie mu něco říká :). Nejlépe, pokud už má nějakou podobnou zkušenost pracovní, nebo z období studia. Jsi v posledním ročníku na VŠ? Nevadí, i tak máš u nás šanci.

A taky člověka, kterého baví různorodá práce, protože to, co děláme rozhodně není nuda a stereotyp. Dostaneš se k projektům pro více klientů a také z různých oblastní podnikání, nahlédneš do zákulisí jejich businessu. Osobní zodpovědnost za doručení výsledku a flexibilita práce u nás jdou ruku v ruce.

Nabízíme

Co za to?

Dovolená navíc, sickdays, stravenky, Multisportka, laptop a mobil, angličtina, pružná pracovní doba, další vzdělávání a tak. A hlavně teda jsme ta, jak se říká, flexibilní, moderní menší česká firma s přátelskou atmosférou, ale v pravym slova smyslu, fakt. Vždycky tu je někdo, kdo ti poradí a pomůže a udělá si na tebe čas.

Rádi spolu trávíme i čas mimo práci. Nesídlíme v proskleným open space, ale v domě kousek od Anděla. PS: je tu dvorek, kde se dá grilovat.


A je to. Je super, že jsi se dostal/a až na konec, tak proč ten čas ještě nezhodnotit? Jestli k tomu máš nějaké otázky, sem s nimi.

Pokud bys ses o nás rád/a dozvěděl/a ještě o něco víc, mrkni na náš web, Facebook nebo jiné sociální sítě.

Kontakt

Chceš se potkat? Pošli nám CVčko a motivační dopis na jobs@nms.cz s předmětem Analytik.


Zpět na přehled pozic