Čerstvě namleto > Spojujeme síly pro budoucnost – Data Collect CAWI je nyní Talk

Spojujeme síly pro budoucnost – Data Collect CAWI je nyní Talk

Data Collect se připojil ke skupině Talk v roce 2018. Od té doby spolu týmy obou společností úzce spolupracovaly s cílem vybudovat dynamickou mezinárodní společnost se silnou českou a slovenskou stopou.

Dnes můžeme s velkou radostí oznámit, že jsme připraveni na budoucnost jako jeden celek! Oddělení online výzkumu Data Collect (CAWI) bude nadále působit pod značkou Talk Online Panel s.r.o. Může tak flexibilně fungovat s dalšími 25 týmy v jiných zemích v rámci celé skupiny.

Michal Ševera pokračuje ve vedení pražské pobočky společnosti a bude se věnovat inovacím a technologickému rozvoji.

Značka Data Collect bude I nadále na trhu přítomna. Její činností bude I nadále profesionální telefonický sběr dat pro výzkum trhu a provoz CATI studia.

Naším cílem je spojit dvě desetiletí zkušeností ze všech trhů, kde působíme a poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší služby: špičková data, nejmodernější technologie, místní odborné znalosti spojené s globálním rozhledem a stále se rozšiřující nabídku výzkumných nástrojů a služeb." říká Michal Ševera.

Společnost Talk provozuje online panely pro výzkum ve 25 evropských zemích a má více než 1,3 milionu aktivních členů. Členové panelu se vyznačují hlubokou profilací a vysokou kvalitou. Kromě sběru dat dat Talk nabízí výzkumné služby a vlastní vývoj softwaru, který se zaměřuje na mediální a reklamní agentury. Společnost sídlí ve švýcarském Curychu a zaměstnává více než 70 lidí ve svých 8 pobočkách, včetně Prahy.


Kontakt:
Talk Online Panel s.r.o., Geologická 575/2, Praha 5, 152 00, e-mail: marketing@talkonlinepanel.com, tel.: 731 403 561, www.talk-group.com 

Tisková zpráva: Spojujeme síly pro budoucnost – Data Collect CAWI je nyní Talk