Agentury > Články agentury

Články agentury

19. 11. 2019 – Data Collect s.r.o.
Byli jsme u toho již pojedenácté a opět jinak! I letos vyrazil Data Collect na mnichovské Research&Results jako součást skupiny Talk Online Panel. Nemám dokonalý přehled o ostatních odvětvích, ale průzkum trhu je určitě jedním z nejdynamičtějších a ten, kdo říká, že je to tu pokaždé stejné, zde nejspíš nikdy nebyl.
24. 05. 2019 – Data Collect s.r.o.
Data Collect v uplynulém týdnu v rámci skupiny Talk Online Panel uzavřel strategické partnerství s předním dodavatelem online dat ve Francii a Velké Británii, francouzskou MIS group.
31. 10. 2018 – Data Collect s.r.o.
Zástupci společnosti Data Collect se letos již po desáté v řadě zúčastnili veletrhu Research & Results v Mnichově. Poprvé však jako součást skupiny Talk Online Panel, do které od června letošního roku patří. Konečný počet vystavovatelů v letošním roce opět vzrostl na 190 (z 25 zemí světa), což je oproti loňskému roku nárůst o 11%. To potvrzuje rostoucí tendenci vývoje odvětví.
03. 07. 2018 – Data Collect s.r.o.
Od 11.června 2018 vlastní ve společnosti Data Collect většinový podíl Talk Online Panel. Společnost tímto posílila svou pozici na trhu v České republice i na Slovensku v oboru sběru dat pro výzkum trhu.