Vývojář webových aplikací

Náplň práce

STEM/MARK je přední společnost pro marketingový výzkum. Jsme kolektivem odborníků různých věkových skupin a zaměření. Budujeme otevřenou firmu, kde lidé berou odpovědnost do vlastních rukou, nejsou přikováni na jednom místě a nekoukají si přes rameno.

Naše hodnoty:

  • Otevřenost.
  • Mluvit s ostatními o tom, co děláte. Ptát se, mít vlastní názor a nebát se ho sdělit.
  • Odpovědnost. Unést odpovědnost sám a nepředávat ji ostatním.
  • Chuť do práce. Jít za cílem, chtít něco zlepšit a přijít s novými nápady.
  • Smysl pro humor. Nebrat se příliš vážně, snést kritiku a podívat se na práci s nadhledem

V současné době hledáme fajn kolegu na pozici:

Máme rádi technologie a baví nás je používat. Hledáme někoho, kdo je na tom podobně. Vyvíjíme hlavně aplikace pro sběr dat z dotazníků na internetu, na mobilních zařízeních našich tazatelů, po telefonu a pro řadu věcí, které s tím souvisejí.
Do malého vývojového týmu hledáme člověka, který se nebojí zkoušet a učit se neznámé věci a postupy. Člověka, který se dokáže samostatně zorientovat v informačních zdrojích a nebojí se nové informace použít.
Používáme hlavně node, angular, typescript, javascript, ale píšeme a udržujeme i aplikace v PHP. Znalost SQL se hodí.

Náplň práce

  • Programování – vývoj a údržba aplikací (75%)
  • samostatná analýza, návrh řešení, vývoj, nasazení, údržba, rozvoj
  • webové aplikace (node, angular, typescript, javascript, jquery, PHP, SQL, JSON, HTML, CSS)

  • Databáze (15%) – (převážně MySQL)
  • návrh a realizace databází
  • správa databází
  • ad-hoc analýzy na DB datech

  • Spolupráce na správě IT prostředků (10%)
  • drobný SW servis a konfigurace, konzultace – hlavně v souvislosti s vyvíjenými aplikacemi
  • spolupráce na správě serverů (windows, linux, …)

Požadujeme

  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • javascript, typescript, angular, node
  • zkušenosti s tvorbou uživatelských rozhraní – výhodou
  • zkušenosti s PHP – výhodou
  • zkušenosti s týmovým vývojem aplikací – výhodou
  • angličtinu – číst se musí

Nabízíme

  • dlouhodobou zajímavou a náročnou práci, při které se hodně naučíte
  • podíl na výzkumech pro televize, operátory, banky, velké společnosti, reklamní agentury
  • možnost seberealizace a profesního růstu – každý člověk a každý názor je pro nás důležitý
  • příjemné pracovní prostředí v blízkosti metra B
  • flexibilitu – např. vyzvedávání dítěte ze školky a home office – žádný problém
  • plat ve výši 350.000,- až 600.000,- ročně
  • 5 týdnů dovolené a další firemní benefity
  • zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v přátelském prostředí
  • nulovou rutinu

Kontakt

Milan Hurtík, e-mail: it.job@stemmark.cz