OBLASTNÍ ZÁSTUPCE PRO PRAHU, STŘEDOČESKÝ KRAJ, MOŽNO I JINÉ KRAJE

Náplň práce

STEM/MARK je přední společnost pro marketingový výzkum. Hledáme lidi, kteří do STEM/MARK zapadnou, budou mu ku prospěchu, posunou ho dál.

Jste aktivní a spolehlivý člověka, který si dokáže udělat ve věcech systém, pružně reagovat a udržovat kontakt se skupinou spolupracovníků? Tak hledáme přímo vás.

Jaké budou Vaše úkoly:

  • Organizace tazatelů v přiděleném kraji
  • Nábor a školení nových tazatelů
  • Výběr vhodných tazatelů pro konkrétní projekt
  • Monitoring výzkumů v regionu
  • Komunikace a hodnocení tazatelů

Požadujeme

  • Dobrou znalost práce s počítačem (MS Excel, internet)
  • Dostupnost a flexibilitu
  • Ochotu a zkušenost s prací s různými lidmi
  • ŘP sk. B, aktivní řidič/ka
  • Zkušenost s tazatelskou prací či jinými technikami výzkumu pro Vás budou velkou výhodou

Nabízíme

  • Dlouhodobou, jistou práci
  • Pomoc a podporu při řešení problémů
  • Měsíční výplata v závislosti na počtu Vašich aktivních tazatelů a množství projektů
  • Možnost aktivně se podílet na celé řadě výzkumů a získat cenné pracovní zkušenosti
  • Notebook a služební telefon

Do inzerátu nelze napsat vše, ozvěte se mi a probereme vše dopodrobna.

Kontakt

Roman Kašša – kassa@stemmark.cz.