Client Manager - Account Lead ve výzkumu trhu

Náplň práce

Lokalita: Praha, Česká republika pro externí uchazeče

Flexibilní lokalita v rámci EU pro interní uchazeče!

Smlouva: 1 rok s možností prodloužení

V naší společnosti Kantar nám záleží na tom, abychom pomáhali klientům rozvíjet skvělé značky. Jsme odborníci v oblasti reklamy, marketingové komunikace, médií, digitálního výzkumu a výzkumu značky. Spolupracujeme s 90 % předních světových značek.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

Budete v přímém kontaktu se zástupci klientů na globální a regionální úrovni (oblast spotřebitelského chování a marketingu) a současně budete odpovědní za zprostředkování zkušeností zákazníků pro globální account jednoho z našich klíčových klientů (jedná se o široce populární globální značku).

Jak bude vypadat Vaše pracovní náplň?

  • Přímý kontakt s mezinárodními klienty a řešení jejich požadavků v oblasti marketingových výzkumů - od návrhu designu projektu a metodologie, přes exekuci projektu, až po jejich analýzu, formulaci závěrů a doporučení a prezentaci výsledků klientovi
  • Koordinace a analýza mezinárodních výzkumných projektů (kvantitativních a kvalitativních) na trzích po celém světě
  • Aktivní management v problematice očekávání a požadavků klientů a kapacit v rámci týmu (přesné a efektivní plánování kapacit)
  • Poskytování poradenství klientovi
  • Efektivní plánování kapacit v rámci týmu a přidělování práce juniorním členům týmu
  • Odborné vedení a mentoring juniorních členů týmu, kontrola kvality jejich výstupů či dalšího rozvoje a školení v rámci zaměstnání

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru sociologie / psychologie nebo ekonomie
  • Minimálně 5 let odborné praxe v oblasti výzkumu, poradenství, marketingu nebo podobné oblasti
  • Schopnost komunikovat plynule anglicky (forma psaná i mluvená), další evropský jazyk výhodou, český jazyk není nutný
  • Schopnost vést a motivovat lidi
  • Zkušenosti s řízením projektů zahrnujících více zemí nebo regionálních či globálních accountů jsou výhodou

Nabízíme

  • Skvělou kariérní příležitost – odpovědnost za account (jednoho z našich klíčových klientů)
  • Přátelské prostředí a tým odborníků s dlouholetými zkušenostmi, kteří jsou zapálení pro výzkum
  • Atraktivní lokalitu kanceláře v centru Prahy
  • Vysokou míru flexibility (home-office i po C19 pandemii)

Jsme zaměstnavatelem, který zastává rovné příležitosti a vážíme si rozmanitosti v rámci naší společnosti. Nediskriminujeme na základě rasy, náboženství, barvy pleti, národnosti, pohlaví či genderu, sexuální orientace, věku, rodinného stavu nebo postižení.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se nám ozvat. Velmi rádi si promluvíme se všemi, kteří s námi chtějí pracovat :)

Zuzana Markušková, e-mail: zuzana.markuskova@kantar.com