RESEARCH MANAGER

Náplň práce

Přední výzkumná agentura Nielsen Admosphere, a.s. právě hledá kolegyni/kolegu na pozici RESEARCH MANAGER na hlavní pracovní poměr.

Hledáme někoho, kdo skvěle zapadne do našeho kolektivu. Uvítáme férového, slušného a pracovitého člověka, který je rád užitečný.

Tvojí pracovní náplní bude zejména správa a další rozvoj svěřeného klientského portfolia, příprava nabídek a spolupráce na průběhu výzkumných šetření.

Požadujeme

  • Férovost, slušnost a pracovitost
  • VŠ vzdělání
  • Velmi dobrou schopnost komunikace v osobním, telefonickém i písemném styku
  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office)
  • Komunikativní znalost AJ
  • Proklientský a aktivní přístup
  • Pečlivou osobnost, schopná plnit každodenní úkoly ve stanovených termínech
  • Ochotu k aktivní akvizici klientů
  • Orientaci v oblasti výzkumu trhu výhodou

Nabízíme

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Školení v oblasti marketingových výzkumů a monitoringu reklamních investic
  • Osobní i profesní rozvoj v dynamicky se rozvíjející společnosti se sídlem v Praze 3
  • Přátelský kolektiv
  • Stravenky
  • Lékařská péče
  • ActivePass Plus

Pokud Tě nabídka zaujala, zašli nám své aktuální CV a stručnou motivaci na jobs@admosphere.cz.
Těšíme se, až se s Tebou poznáme!