Recepční/Asistentka společnosti

Náplň práce

Pro posílení týmu hledáme kolegyni na pozici Recepční/Asistentka společnosti na plný úvazek.

Typické úlohy:

  • přijímat telefonní hovory, zajistit jejich vyřízení a přesměrování;
  • uvítat, ohlásit a obsloužit návštěvy;
  • přijímat a odesílat poštu, spolu s další administrativní činností s tím související;
  • zajistit administrativní a organizační činnosti související s chodem recepce
    a sekretariátu;
  • objednávat kancelářské potřeby a občerstvení, dále pak zajistit nákupy dle instrukcí nadřízených;
  • zaměstnanec bude referentem firemního vozidla;
  • přijímat a vyřizovat kurýrní služby, objednávat přepravu zásilek a jejich proclení;
  • zajistit administrativní a organizační asistenci dle instrukcí nadřízených;
  • zajistit administrativní a organizační asistenci služebních cest, i do zahraničí;
  • hlídat pohyb cizích osob po budově;
  • spravovat zasedací místnosti, včetně přípravy místností na porady;
  • zajistit organizaci prezentací a firemních akcí společnosti dle instrukcí nadřízených

Požadujeme

  • velmi příjemné vystupování, komunikativnost, vstřícnost, pozitivní energie, schopnost vyjít s lidmi bez zbytečných konfliktů, sociální inteligence, empatie, přímočarost
  • řidičský průkaz sk. B
  • loajalitu a mlčenlivost
  • minimálně základní znalost angličtiny a dobrá znalost českého jazyka
  • SŠ vzdělání
  • MS Word na uživatelské úrovni

Výhodou:

  • zkušenosti z obdobné pozice
  • systematičnost, pečlivost a přesnost
  • schopnost učit se novým věcem
  • MS Excel a MS PowerPoint na uživatelské úrovni

Nabízíme

  • práce v zajímavém a přátelském prostředí středně velké firmy, kde výsledky Vaší práce budou vidět
  • možnost profesního růstu
  • volba odborných školení, sick days, stravenky a různé další zaměstnanecké výhody

Nástup předpokládáme začátkem prosince 2017.

V případě zájmu nám pošlete CV s aktuální fotografií a motivační dopis v češtině (zahrnující také Vaší představu o platu) na info@admosphere.cz.