Junior Programátor

Náplň práce

Příležitost i pro čerstvé absolventy!

Baví Vás programování a chtěli byste se podílet na vývoji aplikací? Pokud máte taky analytické myšlení a chuť učit se novým věcem, tak jste náš člověk!

Jsme globální skupina odborníků na reklamu, marketingovou komunikaci, média, digitální výzkum a výzkum značky. Pracujeme pro nejsilnější firmy a značky u nás i v zahraničí, jsme jedna z největších firem specializujících se na výzkum trhu. Naše pobočky jsou ve stech státech světa a dohromady máme přes 30 000 zaměstnanců. Jsme tu proto, abychom na základě zjištěných informací poskytovali našim klientům konzultační servis na špičkové úrovni. Zaměstnáváme lidi, kteří jsou ve své branži jedni z nejlepších na trhu.

Rádi mezi sebou uvítáme nové tváře - momentálně hledáme posilu do IT týmu na pozici Junior Programátor.

CO BUDETE MÍT U NÁS NA STAROSTI?

Práce programátora znamená podílet se na všech fázích vývoje aplikace - zadání, analýza, datový návrh, programování, testování.

  • Tvorba interních aplikací a webových portálů
  • Údržba stávajících aplikací
  • Tvorba klientských portálů

Požadujeme

  • Logické a analytické uvažování
  • Pasivní znalost AJ na pokročilé úrovni (schopnost porozumět manuálu), aktivní angličtina je vítána
  • Základní znalost PC / LAN
  • Znalost C3
  • Znalost SQL
  • Znalost webových technologií (html, JavaScript, jQuery, xlm, JSON, css, …)
  • Orientaci na MS platformu (.NET core, Entity Framework, MSSQL, …)
  • Frontendové technologie (Bootstrap, …)

Nabízíme

Pracoviště: Klimentská 10/1207, Prague 1

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se nám ozvat - přihlásit se přes následující link:

Velmi rádi si popovídáme se všemi, kteří s námi chtějí pracovat :)