Junior Account Manager

Náplň práce

Hledáme výzkumníka a markeťáka tělem i duší, který se chce od zkušených kolegů naučit hromadu nových a zajímavých věcí, a přitom jim být plnohodnotnou podporou při zpracování projektů a nabídek.

Co Tě u nás čeká?

  • příprava nabídek projektů marketingového výzkumu
  • příprava a spolupráce na vedení projektů oddělení, tedy projektování kvantitativních a kvalitativních výzkumů
  • psaní závěrečných zpráv a hledání insightů
  • tvorba slidů a prezentací, které pak posíláme zákazníkovi
  • prezentace a schůzky s klienty po zaučení
  • aktivní komunikace při přípravě s kolegy napříč odděleními

Požadujeme

Co bys měl/a splňovat?

  •  orientovat se ve výzkumu trhu a vědět, co je jeho podstatou a co obnáší
  • mít ideálně zkušenost v oblasti market research (alespoň na pozici externisty, brigádníka apod.)
  • být týmový hráč, protože mezilidské vztahy jsou u nás na prvním místě
  • umět se dorozumět anglicky v rámci běžné domluvy (úroveň B1), mezinárodní výzkumy zpracováváme v angličtině
  • nebát se si organizovat svou práci, samostatně vést projekty
  • troufnout si na komunikaci s klientem
  • ideálně VŠ titul ze sociologie, psychologie, marketingu, antropologie a příbuzných oborů

Nabízíme

Co na oplátku nabízíme my?

  • osobní přístup, neformální kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • pozitivně naladěný tým, kde létá jeden vtip za druhým
  • seznámení s nejnovějšími trendy a postupy v oblasti výzkumu
  • společné určení rozvojových oblastí a práce na nich
  • zajímavé ohodnocení plus bonusy v závislosti na vlastním výkonu a nasazení
  • a další firemní benefity (sickdays, dovolená navíc, kurzy angličtiny,…)
  • aktivní spolupráce s lidmi různých specializací
  • pracoviště blízko metra Anděl

Kontakt

Tereza Navrátilová, HR Manager, tereza.navratilova@nms.cz