Field Manager

Náplň práce

Za poslední 2 roky NMS Market Research vyrostlo o více jak o třetinu a nedávno jsme oslavili 20 let na trhu. Našim klientům pomáháme hledat odpovědi na jejich otázky a dodáváme jim podklady pro tvorbu kampaní, řízení zákaznické spokojenosti, vývoj nových produktů a služeb apod. Nyní hledáme kolegu, který je dost odvážný, zkušený a organizačně zdatný řídit naše oddělení, které sbírá data – Field, to je u nás sehraný tým pěti lidí, kteří zadávají práci tisícům externistů. Lidí, kteří si vzájemně pomáhají při řešení každodenních úkolů.

Co Vás čeká?

Každodenní provoz

  • Organizace sběru dat pro různé typy projektů (MS, CAPI, CATI, rekrutace respondentů na kvalitativní výzkum, komunity apod…) primárně v ČR, ale taktéž ve spolupráci s kolegy na Slovensku a v Maďarsku.
  • Příprava kalkulací včetně návrhu metody sběru dat, vyčíslení přímých i nepřímých nákladů za tým, odhady timingu sběru dat.
  • Komunikace a účast na schůzkách/prezentacích s klienty.
  • Komunikace s ostatními týmy v NMS.

Management

  • Vedení středně velkého týmu lidí.
  • Odpovědnost za rozvoj a efektivní fungování sítě cca 2 000 externistů.
  • Zajištění kontinuálního náboru, úvodního školení, projektového školení externistů, tréninků.
  • Kontrola procesů, hodnocení a poskytnutí zpětné vazby za odvedenou práci.

Školení, GDPR, IT

  • Vývoj a úprava obecných školících materiálů pro externí spolupracovníky.
  • Zajištění uložení dat, na které se vztahují předpisy GDPR.
  • Podíl na rozvoji nových sw, aplikací, vylepšování těch stávajících, které slouží ke sběru dat.

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Bakalářské, ideálně magisterské vzdělání.
  • Vedení lidí postavené na zkušenosti, důvěryhodnosti, schopnosti delegovat a odpovědnosti za práci svých podřízených.
  • Nadstandartní organizační schopnosti.
  • Aktivní znalost angličtiny.
  • Velmi dobrou znalost MS Office (PPT, Word, Excel).
  • Výborné komunikační schopnosti, vysoká odolnost vůči stresu. Systematický a analytický přístup k práci.
  • Chuť hledat nová řešení, jít s dobou, sledovat trendy a pomáhat se strategickým rozvojem firmy.
  • Uvítáme znalost SQL, SPSS, analytických toolů a platforem. (výhodou)
  • Zkušenost z oblasti sběru dat v prostředí výzkumné agentury (velkou výhodou)

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?

  • Prima kolektiv chytrých, milých a skromných lidi :).
  • Neformální a přátelskou atmosféru.
  • Možnost seberozvoje, který je omezen pouze vlastí chutí se vzdělávat.
  • Nerutinní práci a možnost realizovat své vlastní nápady.
  • Práci na projektech, které dávají smysl klientům, ale i lidem co na nich pracují.
  • Velmi dobré platové ohodnocení (fixní mzda + čtvrtletní odměna dle výkonu a dosažených cílů).
  • Zaměstnanecké benefity jsou samozřejmostí.

A pokud Vás zajímá jak to v NMS, chodí, koukněte na tento odkaz - https://www.cocuma.cz/company/nms-market-research/.

Chcete se potkat? Pošlete nám CVčko a motivační dopis na adresu jobs@nms.cz. Budeme se těšit.