Field Manager

Náplň práce

Je člověk, který má pod palcem celé oddělení (6 kolegyň a kolegů), zaštiťující koordinaci terénního výzkumu – tedy naši síť externistů, která je různými způsoby součástí našich výzkumných činností – mystery shopping, osobní dotazování, telefonické dotazování, účast na skupinových diskuzích a individuálních rozhovorech.

Co je náplní práce?

Manažer má přehled o jednotlivých projektech, je garantem jejich úspěšného splnění. Je podporou pro své podřízené, nabízí řešení krizových situací a dokáže vše vykomunikovat a domluvit se zadavateli výzkumu – kolegy z klientského servisu.

Sám je odborníkem v tom, co děláme a dokáže všem vysvětlit a navrhnout formu fieldařské části projektu. Myslí globálně v rámci celé firmy a drží si nadhled, přehled a stejně tak dokáže vzít za práci a být parťákem svým podřízeným na probíhajících projektech. A samozřejmě rozpočet celého oddělení má pevně ve svých rukou.

Jaké jsou nejdůležitější úkoly na této pozici?

To, že projekt proběhne tak, jak má a jsou dodrženy všechny termíny, je zajištěna koordinace a sběr.

Je potřeba se umět koukat do budoucnosti a předvídat, orientovat se na cíl, ladit probíhající projekty dohromady, mít inovativní přístup k řešení problémů a posouvat oddělení s hlavou vztyčenou směrem kupředu.

Také nastavit a udržovat srozumitelnou a jednoduchou komunikaci směrem k externistům a zároveň posouvat deadline napříč odděleními.

Požadujeme

Co člověk potřebuje pro úspěch na téhle pozici?

Psychickou vyrovnanost, umění třídit podněty, a hlavně znalost prostředí marketingového výzkumu a jeho části terénního výzkumu.

Vědět, že nastavené věci nejsou dogma, hledat cestu ke zlepšení, k ušetření financí a týmové pohodě.

Drive. Tečka :)

Nabízíme

Benefity?

No máme. Dovolená navíc, sickdays, stravenky, Multisportka, laptop a mobil, angličtina, pružná pracovní doba, další vzdělávání a tak. A hlavně teda jsme ta, jak se říká, flexibilní, moderní menší česká firma s přátelskou atmosférou, ale v pravém slova smyslu, fakt. Nesídlíme v proskleném open space, ale v domě kousek od Anděla. PS: je tu dvorek, kde se dá grilovat.

Více o nás a čím se bavíme v práci i mimo ní je k nalezení na našich sociálních médiích.

A taky předem díky za zaslaný životopis.

Kontakt

Tereza Navrátilová, HR Manager, tereza.navratilova@nms.cz