Externí tazatel pro dotazování v terénu prostřednictvím tabletu / notebooku

Náplň práce

Výzkumné agentury Kantar TNS a Kantar Millward Brown hledají ve Vaší oblasti externí tazatele pro dotazování v terénu prostřednictvím tabletu / notebooku.

Požadujeme

  • Základní znalost práce na tabletu / notebooku (dotykový displej)
  • Internetové připojení, nutnost založení e-mailové schránky
  • Ochotu a možnost cestovat přibližně v okruhu 10 – 12 km od místa bydliště
  • Dostatečné časové možnosti
  • Předpoklad dlouhodobější spolupráce
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Příjemné a kultivované vystupování
  • Dodržování anonymity
  • Zodpovědný a spolehlivý přístup

Nabízíme

  • Zajímavou práci s lidmi pro renomované společnosti v oblasti výzkumu trhu Kantar TNS a Kantar Millward Brown s napojením na světový řetězec
  • Zapůjčení tabletu / notebooku pro účel výkonu práce tazatele
  • Bezplatné proškolení
  • Zajištění průběžného přísunu výzkumu / práce
  • Spolupráci na Živnostenský list nebo Dohodu o provedení práce
  • Možnost částečného přizpůsobení pracovních povinností svým časovým možnostem
  • Při kvalitní spolupráci zajímavé finanční ohodnocení

Kontakt